Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podkański na prezydenta

Utworzony przez 100 g., 7 lutego 2010 r. o 19:03 Powrót do artykułu
~prawnik~ a czy ty wiesz że narody wybrane przywedrowały ze wschodu - dawna Rosja, a tego z południa juz dawno nie ma, zostały mutanty - potwierdzone genetycznie- poszukaj , poczytaj. Tak więc mała grupa robi pranie mózgu innym, bazujac na niezbyt starych zapisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L. Drwal napisał:
Pseudoprawnik szuka w słownikach nowych słówek. Szukajcie, a znajdziecie - napisano w Piśmie. Szuka, a więc może czegoś się jeszcze nauczy. Chociaż wątpię, bo brak odpowiedzi na dwa konkretne pytania, mogą świadczyć o nabytej lub wrodzonej tępocie. L.Drwal
Panie L.Drwal widzę, że wizyta u specjalisty pomogła. Nie krzyczysz pan, nie piszesz po nocach ! Ale chociaż tak bardzo się starasz pan uchodzić za inteligenta, człowieka oczytanego to muszę stwierdzić, że efekty pańskich starań są marne ! Używanie słów których znaczenia się nie zna, to żałosna próba dodania sobie splendoru (aha, to określenie jest dla pana za trudne, więc spieszę wyjaśnić, że chodzi mi o powszechne poważanie, o którym pan może tylko pomarzyć). Dlatego też pozwolę sobie na udzielenie panu jeszcze jednej rady. Zamiast tracić cenny czas na te swoje bogate w głupotę komentarze, które kosztują pana tyle zmarnowanego wysiłku zapisz się pan do jakiegoś liceum wieczorowego lub zaocznego, bo zakładam (chociaż ręki bym nie dał), że podstawówkę ledwo to ledwo, ale pan ukończyłeś ? A tak na marginesie. W tępocie to pan jest niedoścignionym mistrzem. Ale, nie zazdroszczę najwyższego podium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba) Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło. L. Drwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Józek mówił, że Zdzisiu do Sądu w gumiakach się wybrał, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L. Drwal napisał:
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba) Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło. L. Drwal
Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesiów nie chce mi się pisać, bo nie ma o kim. Zgadzam się z opinią większości na tym i innych forach o marności tego "polityka" Nie odbieraj mi pan zabawy i pisz pan, pisz panie l.Drwal! I nic to, że to dyrdymałki, że bez polotu, że bez sensu ! Pisz pan, panie L.Drwal pisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re: pseudoprawnik Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować. Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L. Drwal napisał:
Re: pseudoprawnik Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować. Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.
Panie L.Drwal nie przypisuj pan sobie cech, które są dla pana nieosiągalne ! Pan i manipulacja ? Dobre ! Żeby kimś manipulować trzeba mieć choć odrobinę inteligencji ! A ile jej pan posiada, napisałem wyżej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety. Ma swoją haryzmę. Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby. Przeciętni ludzie chętnie go słuchają. Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks. Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r. Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić, gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność. A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników. A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności. Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety. Ma swoją haryzmę. Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby. Przeciętni ludzie chętnie go słuchają. Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks. Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r. Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić, gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność. A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników. A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności. Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.
O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał
Prawniku nie poniżaj się, Twój bełkot jest bardziej bełkotny. Drwal daje odpowiedzi na wysokim poziomie. Ty zarówno chciałbyś być prawnikiem, lecz zacznij edukację od podstawówki bo jesteś monotematyczny. Brak wykształcenia szwankuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
"Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo" CZŁOWIEKU ZA GROSZ PRZYZWOITOŚCI CI BRAK I HONORU, TWOJA PRAWDA JEST WYSSANA Z PALCA, TWOJA RODZINA I BLISCY ZASIADAJĄ W WE WSZELKIEGO RODZAJU AGENCJACH ROLNYCH I NIE MAJA POJĘCIA ZA CO PIENIĄDZE BIORĄ!!! NIE BŁAŹNIJ SIĘ!!!
Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezydent Podkański? Pora umierać... On sie przeciez nawet nie potrafi wysłowić. Mówi z jakimś wiejskim akcentem, ma przerażająco ograniczony zasób słów. Że juz nie wspomnę jaką ma obciachową żonę. Pierwsza Dama na poziomie +/- Wałęsowej...
Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...